Novinka zo spoločnosti Huawei!

Nová generácia hodiniek Huawei Watch Fit ponúkajú rovnaký dizajn, no prichádzajú v troch verziách: Active, Classic a Elegant.

Základné parametre:

Rozmery 46 x 34 x 10,8 mm, hmotnosť 26 g (Active), 30 g (Elegant, Classic), 1,74' AMOLED displej, rozlíšenie 336 x 480 b., 336 ppi, AOD, optický snímač tepu, SPO2, akcelerometer, gyroskop, kompas, GPS, Beidou, Glonass, Galileo, QZSS, 5ATM, NFC (nie Active), reproduktor, mikrofón, 97 tréningových režimov, až 10 dní na jedno nabitie, kompatibilita Android 6 a novší, iOS 9 a novší. 

Všetky modely spája hardvérová výbava, líšia sa iba použitými materiálmi a NFC konektivitou. Verzia Active túto technológiu nepodporuje. Na 1,74-palcovom AMOLED displeji nájdeme rozlíšenie 336 x 480 bodov. Nevadí im voda ani vlhké prostredie, spĺňajú certifikáciu 5ATM. 

Poslúžia na sledovanie spánku, monitorovanie stresu a saturácie krvi kyslíkom (SpO2). Funkcia abnormálny srdcový rytmus  vás upozorní, keď je váš nepretržitý pokojový srdcový rytmus príliš vysoký alebo príliš nízky. 

Vďaka širokej podpore satelitných systémov a silnejšiemu výkonu proti rušeniu, budú hodinky presne sledovať vaše vonkajšie tréningy. Nová funkcia importu a exportu trasy umožní zdieľať výsledky s priateľmi stlačením jediného tlačidla.

Na tele náramku už nechýba reproduktor ani mikrofón, a tak ich môžete využiť na Bluetooth hovory cez spárovaný smartfón, v ktorom beží Android 6.0 a novší alebo iOS 9.0 a vyšší. Výrobca kapacitu batérie bližšie nešpecifikoval, no tvrdí, že na jedno nabitie vydržia Watch Fit 2 až desať dní bežného používania. Na