Komplexné pokrytie požiadaviek zákazníkov v oblasti IT už 14 rokov

Predajňa eXtreme Computers Námestovo

V našej ponuke nájdete bohatý sortiment hardware a software od popredných svetových výrobcov renomovaných značiek. Výhodou je nielen nastavenie dobrej cenovej politiky, ale hlavne odborné poradenstvo pri výbere toho správneho riešenia pre zákazníka. Okrem toho poskytujem kompletný servis spojený s inštaláciou, správou a technickou podporou zariadení v našej ponuke. To nám umožnilo stať sa spoľahlivým a stabilným partnerom mnohých našich spokojných zákazníkov, či už v súkromnom, komerčnom, alebo verejnom sektore.

Servis

Sme tu pre vás už 14 rokov. Od začiatku kladieme dôraz na komplexné pokrytie požiadaviek zákazníkov v oblasti IT.Našou prioritou je individuálny, osobný a promptný prístup.To z nás robí v spojení s férovou cenovou politikou spoľahlivého partnera či už súkromnom, alebo komerčnom sektore.

Oprava stolných PC a notebookov

Uvedomujeme si, že počítač, či už ako pracovný nástroj, alebo zdroj zábavy, je dôležitou súčasťou vašej domácnosti či firmy. V prípade, že nefunguje tak ako má, sme pripravení vám pomôcť s jeho opravou.

 • Profesionálna diagnostika
  Správna diagnostika chyby je prvým a najdôležitejším krokom úspešného odstránenia problému. Pri identifikácii chyby používame najnovšie technológie a overené postupy stanovené priamo priamovýrobcom.
 • Inštalácia a údržba operačného systému PC
  Zabezpečíme vám inštaláciu operačných systémov Windows, Linux či MacOS. Pred každou novou inštaláciou operačného systému celý systém prejde kompletnou diagnostikou kľúčových hardwarových prvkov. V službe je taktiež zahrnutá inštalácia najnovších ovládačov, aktualizácií, bezpečnostných záplat a základného programového vybavenia systému.
 • Oprava základných dosiek, výmena konektorov, BGA čipov, oprava súčiastok plošných spojov
  Výmena pokazeného komponentu je u nás až ten posledný krok, vykonávame taktiež opravy plošných spojov, výmeny konektorov a súčiastok základných dosiek či iných komponentov v stolových počítačoch a notebookoch.
 • Hardwarové čistenie
  Čistenie chladenia, vzduchových tunelov a ventilátorov, výmena teplo vodivých pást a podložiek
 • Odvírenie systému
  Čistenie zariadení od vírusov, spyware, malware, ransomware, predaj, inštalácia a konfigurácia antivírusových riešení ESET a Kaspersky
 • Stavba zákazkových PC
  Na základe špecifických požiadaviek klientov vieme po dôkladnej konzultácii vyskladať počítač presne podľa ich predstáv, či už sa jedná o hráča, grafika, dizajnéra alebo projektanta. V prípade herných zostáv konzultujete vaše požiadavky priamo s technikmi, ktorí sú taktiež dlhoročnými vášnivými hráčmi.Tým pádom sa veľmi dobre vyznajú na trhu komponentov a vedia ideálne vyladiť váš budúci herný stroj v rámci vami určeného rozpočtu.
 • Záloha dát
  Každá zákazka je špecifická, preto každú zálohu konzultujeme priamo so zákazníkom
 • Inštalácia a konfigurácia programového vybavenia PC
  Či už máte problém s konfiguráciou poštového klienta, inštaláciou novo zakúpeného grafického, antivírusového, popr. ekonomického software, nechajte to na našich technikov. Nielenže vám software nainštalujú a nakonfigurujú, radi vám aj vysvetlia jeho základné funkcie.
 • Obnova dát s funkčných aj poškodených médií
  Strata vašich dáta po hardwarovom, či softwarovom zlyhaní dátového média je pre každého veľmi chúlostivou záležitosťou. Vieme, ako veľmi sú pre vás vaše dáta dôležité, preto sa vždy snažíme pri ich obnovu spraviť čo najviac.
 • Predaj náhradných dielov PC a notebookov (LCD, klávesnice, plasty,...)
  Spolupracujeme s väčšinou autorizovaných servisných stredísk popredných svetových výrobcov, vieme vám teda zabezpečiť originálne náhradné diely na väčšinu nových aj starších zariadení predávaných na našom trhu.

Oprava mobilov, smartphonov a tabletov

Poskytujeme servis mobilných telefónov, smartphonov a tabletov popredných svetových značiek ako Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Lenovo, Motorola, LG, Sony, HTC,... V ponuke máme množstvo originálnych, alebo OEM náhradných dielov pre najpredávanejšie typy mobilných zariadení.

 • výmena prasknutých alebo nefunkčných LCD displejov a dotykových skiel
 • výmena batérií
 • čistenie a oprava zariadení pri poškodení tekutinou
 • oprava a preinštalovanie operačných systémov Android a iOS
 • oprava základných dosiek, výmena konektorov a komponentov na PCB
 • výmena slúchadiel, mikrofónov, WiFi, GSM a GPS modulov
 • výmena poškodeného alebo prehnutého šasi zariadení
 • výmena prasknutých či inak poškodených krytov
 • záloha a prenos dát
Predajňa eXtreme Computers Námestovo

Oprava tlačiarní, herných konzol a počítačových periférií

Oprava tlačiarní, herných konzol a počítačových periférií

Na opravu tlačiarní a periférnych zariadení máme vždy k dispozícii najnovšie servisné manuály výrobcov, originálne náhradné diely a odporúčané servisné postupy. To nám umožňuje vykonávať opravy na najvyššej technickej a kvalitatívnej úrovni.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti opráv PCB a výmeny BGA čipov sme schopní odstrániť väčšinu najčastejších porúch všetkých generácií herných konzol Sony PlayStation a Microsoft XBOX.

Top