Ako si správne vybrať herné slúchadlá značky JBL.

    Počuť akúkoľvek akciu nepriateľa alebo jeho pohyb po mape, môže byť tým povestným detailom, ktorý rozhodne o vašej výhre alebo prehre na plnej čiare. Séria JBL Quantum prichádza s unikátnou zvukovou technológiou JBL QuantumSOUND Signature. Už viet akú rolu bude hrať pri vašom hraní zvuk? Bude vo vašej hre dôležitá tímová komunikácia? Okrem tých najdôležitejších parametrov vám vysvetlíme ďalšie špecifiká, na ktoré sa zamerať pri výbere herných slúchadiel.
 
 

 Odporúčame:

    Na oboznámenie so slúchadlami sme si vybrali, taký zlatý stred, ktoré by sme si aj sami zaobstarali. Model JBL Quantum 300 sme si nevybrali náhodou. Slúchadla sú cenovo dostupné a je to najlacnejší model, ktorý podporuje personalizáciu so software JBL Quantum Engine.
    Slúchadlá vážia len neuveriteľných 245g. Okrem samotných slúchadiel sa v balení nachádza ešte USB Audio Adaptér, penový nadstavec na mikrofón (už je nasadený) a povinný manuál a záručný list.
    Ako hlavný materiál je zvolený plast. Napriek tomu nepôsobia vôbec lacným dojmom. Náušníky a časť hlavového sú vybavené pamäťovou penou. Výplň je dostatočne vysoká a kladie minimálny odpor, to je dôležité najmä pre dlhodobé pohodlie, aby slúchadlá po čase vôbec netlačili.