Kúpte si u nás ASUS ROG Zephyrus a my Vám k nemu darujeme monitor ZADARMO!


Ak si u nás v období od 11.10.2020 – 30.11.2020 kúpite akýkoľvek herný notebook ASUS ROG Zephyrus , my Vám k nemu pribalíme ako darček herný monitor! 

                                                                                                    


Spojenie výnimočného výkonu, elegantnej estetiky a druhej obrazovky vyžaduje neuveriteľnú presnosť. Výsledkom je jedinečný dizajn, ktorý naklápa sekundárny displej rovnakým pohybom ako zdvíhanie veka, bez námahy poskytuje pohodlnejšie uhol pre interakciu s dotykovou obrazovkou a prezeranie a otvára väčší prívod vzduchu pre radikálne zlepšenie chladenia pomocou ľahkého kovového šasi.
Pracujte a hrajte na špičkovom zariadení s 10. generáciou Intel® Core ™ a s grafikou NVIDIA® GeForce®. Procesor ponúka skutočnú rýchlosť pre náročné úlohy, ako sú úpravy fotografií, 3D vykresľovanie a streamovanie, zatiaľ čo výkonný grafický procesor umožňuje vysoké snímkovej frekvencie a neuveriteľnú realitu pre dokonalejšie hranie. .

Zephyrus notebooky sa vyznačujú tenučkým telom -  iba 20,9 mm, 2,4 kg a ich súčasťou je odolné šasi z horčíka a hliníka, ktoré vám umožní hrať, vytvárať, streamovať a zostať produktívne kdekoľvek. 
Klávesnica s dizajnom ako u stolného počítača, navrhnutá pre presné zadávanie, obsahuje medzery medzi funkčnými klávesami pre intuitívne identifikáciu, klávesovými skratkami pre udržanie životne dôležitých príkazov po ruke a N key rollover pre presnú registráciu súčasných stlačení.